Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О представлении вместе с налоговой декларацией по налогу на прибыль финансовой отчетности

О представлении вместе с налоговой декларацией по налогу на прибыль финансовой отчетности   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 17.02.2016 р. № 3445/6/99-99-19-02-01-15

   
   
   Державна фіскальна служба України, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула лист щодо подання разом з податковою декларацією з податку на прибутку фінансової звітності та у межах компетенції повідомляє таке.
   
   Відповідно до п.46.2 ст.46 Кодексу платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.
   
   Такий обов’язок закріплено також у Порядку подання фінансової звітності, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року № 419 (далі – Порядок). Платники податку на прибуток у визначених законом випадках подають контролюючому органові у порядку, передбаченому Кодексом для подання податкової декларації:
   
   квартальну фінансову звітність (крім підприємств, що відповідно до Господарського кодексу України належать до суб’єктів малого підприємництва, у тому числі до суб’єктів мікропідприємництва);
   
   річну фінансову звітність (п.2 Порядку).
   
   Враховуючи зазначене, а також визначений ст.4 Кодексу принцип рівності усіх платників перед законом, платник разом із податковою декларацією з податку на прибуток підприємств за звітний (податковий) період 2015 рік подає річну фінансову звітність.
   
   Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, то виправлення помилки здійснюється з урахуванням вимог п.50.1 ст.50 Кодексу.
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления