Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • О применении окончательных антидемпинговых мер

О применении окончательных антидемпинговых мер   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ЛИСТ
   
   від 10.05.2016 р. № 16131/7/99-99-19-03-01-17
   
   Щодо застосування остаточних антидемпінгових заходів

   
   
Митницям ДФС

   
   
   
   Для керівництва та використання в роботі надсилаємо повідомлення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі (далі - Комісія) про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації, яке опубліковано в газеті "Урядовий кур'єр" від 06.05.2016 N 85 (5705) (додається).
   
   28 квітня 2016 року Комісія прийняла рішення N АД-355/2016/4411-05 "Про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну соди каустичної походженням з Російської Федерації", згідно з яким установила остаточні антидемпінгові заходи щодо імпорту в Україну товару, що має такий опис: гідроксид натрію (сода каустична) у водному розчині (рідкий луг каустичної соди), одержаний діафрагмовим методом з масовою часткою хлориду (хлористого) натрію не менш як 2,0 % походженням з Російської Федерації, що класифікується згідно з УКТЗЕД за кодом 2815 12 00 10.
   
   Остаточні антидемпінгові заходи застосовуються строком на п'ять років шляхом запровадження справляння остаточного антидемпінгового мита відповідно до опису зазначеного товару в розмірі 26 % до митної вартості товару.
   
   Остаточне антидемпінгове мито стягується митними органами України незалежно від сплати інших податків і зборів (обов'язкових платежів) через 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення про прийняте рішення.
   
   Імпорт на митну територію України товару відповідно до опису без сертифіката про походження та в разі неможливості визначення його походження здійснюється зі сплатою остаточного антидемпінгового мита за ставкою 26 %.
   
   Додаток: зазначене по тексту на 2 арк.
   
   
   
   Директор Департаменту
   адміністрування митних платежів
А. В. Данченко

   
   
   

ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления