Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • О регистрации в качестве плательщика акцизного налога по реализации топлива (замена масла при осуществлении субъектом хозяйствования технического обслуживания и ремонта автомобилей)

О регистрации в качестве плательщика акцизного налога по реализации топлива (замена масла при осуществлении субъектом хозяйствования технического обслуживания и ремонта автомобилей)   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 30.05.2016 р. № 11785/6/99-99-12-03-03-15

   
   
   Про надання податкової консультації щодо реєстрації як платник акцизного податку з реалізації пального (заміна масла при здійсненні суб’єктом господарювання технічного обслуговування та ремонту автомобілів)
   
   Відповідно до п.п. 212.1.15 п. 212.1 ст.212 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платниками акцизного податку є особа, яка реалізує пальне. Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб – підприємців, до початку здійснення реалізації пального (п.п. 212.3.4 п.212.3 ст.212 Кодексу).
   
   Згідно з п.п. 14.1.212 п.14.1 ст. 14 Кодексу реалізація пального — будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (в тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування, за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника. Не вважається реалізацією пального операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів зберігання.
   
   Оскільки при заміні суб’єктом господарювання масла двигуна при здійсненні технічного обслуговування та ремонту автотранспорту вказаний підакцизний товар (продукція) використовується як витратний матеріал при наданні цих послуг, тобто безпосередньо реалізація підакцизних товарів не відбувається, такий суб’єкт не є платником акцизного податку та, відповідно, не підлягає реєстрації як платник акцизного податку з реалізації пального.
   

ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления