Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О сроке представления уточняющей налоговой декларации по плате за землю в случае избрания упрощенной системы налогообложения (плательщик единого налога третьей группы)

О сроке представления уточняющей налоговой декларации по плате за землю в случае избрания упрощенной системы налогообложения (плательщик единого налога третьей группы)   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 06.05.2016 р. № 10277/6/99-99-12-02-03-15

   
   
   Державна фіскальна служба України на запит Товариства щодо строку подання уточнюючої податкової декларації з плати за землю у разі обрання Товариством спрощеної системи оподаткування (платник єдиного податку третьої групи) повідомляє.
   
   Товариство поінформувало, що перебуває на загальній системі оподаткування і, керуючись ст. 269 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), задекларувало податкові зобов’язання із земельного податку на 2016 рік.
   
   Водночас, Товариство зауважило, що планує з 01.07.2016 року перейти на спрощену систему оподаткування платником єдиного податку третьої групи.
   
   При цьому, з огляду на норми п.п. 4 п. 297.1 ст. 297 Кодексу, Товариство очікує на набуття права на звільнення від сплати земельного податку.
   
   З огляду на викладене та за умови, що на Товариство не поширюється дія норм абзацу першого п. 299.11 ст. 299 Кодексу, то у Товариства право на звільнення від сплати земельного податку виникає починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому виникло це право (п. 284.2 ст. 284 Кодексу) – реєстрації платника єдиного податку.
   
   Товариство має право подавати щомісяця звітну податкову декларацію з плати за землю протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним (п. 286.3 ст. 286 Кодексу). Після переходу на спрощену систему оподаткування з 01.07.2016, Товариство зобов’язано до 20.08.2016 подати до відповідного контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію з виправленими показниками податкових зобов’язань за періоди, за якими не настав строк сплати.
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления