Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О возникновении оснований исчисления налоговых обязательств по плате за землю

О возникновении оснований исчисления налоговых обязательств по плате за землю   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 06.05.2016 р. № 10231/6/99-99-12-02-03-15

   
   
   Державна фіскальна служба України на запит Банку щодо виникнення підстав обчислення податкових зобов’язань з плати за землю повідомляє.
   
   Банк повідомив, що у 2015 році набув право власності на об’єкти нерухомого майна (нежитлові приміщення). Разом з тим, процедура оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під придбаним Банком майном (далі – земельні ділянки) станом на дату запиту не завершено.
   
   Водночас, Банк не поінформував щодо наявності або збереження державної або комунальної власності на земельні ділянки, в частині яких можуть виникати зобов’язання сплачувати орендну плату за землю на підставі укладених відповідно до чинного законодавства договорів оренди земельних ділянок (п. 288.1 ст. 288 Податкового кодексу України, ст. 125 Земельного кодексу України).
   
   Використання земельних ділянок без належного оформлення прав, включаючи право оренди, є порушенням норм земельного законодавства (ст. 211 Земельного кодексу України). Повноваження із здійснення контролю
   за дотриманням земельного законодавства делеговано виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (п. 1 п. «б» част. першої ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»).
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления