Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О заполнении декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за прошлый год

О заполнении декларации об имуществе, доходах, расходах и обязательствах финансового характера за прошлый год   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ
   
   ЛИСТ
   
   від 21.03.2016 р. № 596/5/06-30-17-04-07

   
   
   Головне управління Державної фіскальної служби у Житомирській області розглянуло платника податків щодо заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (далі - Декларація) за минулий рік, зокрема порядку відображення в Декларації відомостей про розмір отриманої декларантом або членами сім’ї у 2015 році субсидії, а також відображення пільг, якими користується декларант або члени його сім’ї при оплаті житлово-комунальних послуг, та в межах компетенції повідомляє наступне.
   
   Статтями 6 та 19 Конституції України визначено, що органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах і відповідно до законів України. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи діють у межах повноважень та спосіб, визначені Конституцією та законами України.
   
   Державна фіскальна служба України згідно з підпунктом 33 пункту 4 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року № 236, надає консультації відповідно до Податкового та Митного кодексів України, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
   
   Також інформуємо, що відповідно до статті 45 Закону України від 14 жовтня 2014 року № 1700-VII «Про засади запобігання корупції» (далі - Закон № 1700), положення якого введено в дію 26 квітня 2015 року, особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також посадові особи юридичних осіб публічного права зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.
   
   До початку роботи електронної системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб’єкти декларування зобов’язані подавати Декларації відповідно до статті 12 Закону України від 07 квітня 2011 року № 3206-VII «Про засади запобігання і протидії корупції» (далі – Закон № 3206).
   
   Статтею 12 Закону № 3206 передбачено, що суб'єкти декларування зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) Декларацію за минулий рік.
   
   Також інформуємо, що правила декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру оприлюднені на веб-сайті Міністерства юстиції України (www.minjust.gov.ua).
   
   Роз’яснення щодо заповнення Декларації на адресу центральних органів виконавчої влади надавалося листом Міністерства юстиції України від 13.03.2014 № 11-26/52.
   
   Отже, з питань роз’яснення окремих положень заповнення Декларації доцільно звернутися до Міністерства юстиції України.
   
   Разом з тим, повідомляємо, що відповідно до пп.165.1.1 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи, зокрема, як сума державної та соціальної матеріальної допомоги, державної допомоги у вигляді адресних виплат та надання соціальних і реабілітаційних послуг відповідно до закону, житлових та інших субсидій або дотацій, компенсацій (включаючи грошові компенсації інвалідам, на дітей-інвалідів при реалізації індивідуальних програм реабілітації інвалідів, суми допомоги по вагітності та пологах), винагород і страхових виплат, які отримує платник податку з бюджетів та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування та у формі фінансової допомоги інвалідам з Фонду соціального захисту інвалідів згідно із законом.
   
   
   Заступник начальника
К.В. Риженкова

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления