Отключить рекламу
Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Об учете при определении объекта обложения налогом на прибыль банка сумм финансовой помощи от акционеров

Об учете при определении объекта обложения налогом на прибыль банка сумм финансовой помощи от акционеров   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 15.07.2016 р. № 15290/6/99-99-15-02-02-15

   
   Державна фіскальна служба України розглянула щодо врахування при визначенні об’єкта оподаткування податком на прибуток банку сум фінансової допомоги від акціонерів та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.
   
   Згідно з п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу.
   
   Розділом III «Податок на прибуток підприємств» Кодексу не передбачено коригування банком фінансового результату до оподаткування на суми фінансової допомоги, отриманої банком від акціонерів. Такі операції відображаються при формуванні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку.
   
   Враховуючи, що згідно з п. 4 та п. 8 ст. 7 Закону України від 20 травня 1999 року № 679-XIV «Про Національний банк України» до функцій Національного банку України належать, зокрема встановлення для банків правил проведення банківських операцій, бухгалтерського обліку і звітності, за роз’ясненнями з питань врахування сум фінансової допомоги від акціонерів банку при формуванні фінансового результату до оподаткування у бухгалтерському обліку доцільно звернутись до Національного банку України.
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления