Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • По экологическому налогу за источники ионизирующего излучения

По экологическому налогу за источники ионизирующего излучения   
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 01.04.2016 р. № 7123/6/99-99-15-04-02-15
   
   Про розгляд листа

   
    Державна фіскальна служба України на запит Дочірнього підприємства …………….. від … № … щодо екологічного податку за джерела іонізуючого випромінювання повідомляє.
   
   Згідно з пунктом 240.1 статті 240 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платниками екологічного податку вважаються суб’єкти господарювання, що здійснюють, зокрема, утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені), тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк (далі – Податок).
   
   Податкові зобов’язання з Податку виникають з дати придбання (купівлі-продажу) джерела іонізуючого випромінювання, після використання якого утворюються радіоактивні відходи. Податкові зобов’язання з Податку не виникають у випадку укладення договору щодо повернення відпрацьованого закритого джерела іонізуючого випромінювання за межі України (п.п. 240.3.1 п. 240.3 ст. 240 Кодексу), а також, коли відсутність утворення радіоактивних відходів після виведення з експлуатації такого джерела підтверджено органами виконавчої влади з формування та реалізації державної політики у сфері безпеки використання ядерної енергії.
   
   З огляду на викладене, Дочірнє підприємство ……… не є платником Податку в частині пристрою, щодо якого надано висновок Північної державної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки Державної інспекції ядерного регулювання України від … № … .
   
   
   
   Голова
Р.М. Насіров

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления