Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць (лист ДФС від 03.03.2017 р. № 4489/6/99-99-15-02-02-15 )

Щодо коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць (лист ДФС від 03.03.2017 р. № 4489/6/99-99-15-02-02-15 )

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.03.2017 р. № 4489/6/99-99-15-02-02-15

 

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє таке.

         Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Кодексу.

         Розділом ІІІ Кодексу не передбачено різниць для коригування фінансового результату до оподаткування, що виникають за операціями з отримання кредит-ноти у вигляді відшкодування компенсації втрат від перерахунку курсових різниць, тобто такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку.

Регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності (п. 2 ст. 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність»).

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться