Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо оптової торгівлі винами кріпленими, виробленими з виноматеріалів виключно власного виробництва (лист ДФС від 15.06.2017 р. № 671/6/99-99-12-01-01-15/ІПК)

Щодо оптової торгівлі винами кріпленими, виробленими з виноматеріалів виключно власного виробництва (лист ДФС від 15.06.2017 р. № 671/6/99-99-12-01-01-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 15.06.2017 р. № 671/6/99-99-12-01-01-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо оптової торгівлі винами кріпленими, виробленими з виноматеріалів виключно власного виробництва, і в межах компетенції повідомляє.

Законом України від 19 грудня 1995 року N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі - Закон N 481) визначені основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров’я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України.

Статтями 3 та 15 Закону N 481 визначено, що суб’єкт господарювання, який отримав ліцензію на виробництво алкогольних напоїв (вин виноградних, вин плодово-ягідних або напоїв медових) та виробляє їх з виноматеріалів (виноградних, плодово-ягідних, медових) виключно власного виробництва (не придбаних), має право здійснювати оптову торгівлю зазначеними алкогольними напоями без отримання окремої ліцензії на таку оптову торгівлю.

Необхідно зазначити, ….. що отримав ліцензію на виробництво алкогольних напоїв терміном дії з …..

Відповідно до наданих документів в ліцензії зазначені товарні позиції видів продукції, що вироблятиметься згідно з УКТ ЗЕД.

Таким чином,….., крім виноматеріалів та вин виноградних, має право виробляти напої коньячні, бренді, коньяки та вермути. Для реалізації такої продукції необхідно придбавати ліцензію на оптову торгівлю алкогольними напоями.

Керуючись нормами чинного законодавства України, суб’єкти господарювання та інші учасники відносин у сфері господарювання повинні провадити свою діяльність у межах встановленого правового господарського порядку, додержуючись вимог законодавства.

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться