Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Щодо реєстрації акцизних накладних при реалізації паливних карток та талонів (лист ДФС від 14.12.2017 р. № 2995/6/99-95-42-03-15/ІПК)

Щодо реєстрації акцизних накладних при реалізації паливних карток та талонів (лист ДФС від 14.12.2017 р. № 2995/6/99-95-42-03-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 14.12.2017 р. № 2995/6/99-95-42-03-15/ІПК

Про реєстрацію акцизних накладних

Державна фіскальна служба України розглянула лист про надання індивідуальної податкової консультації щодо реєстрації акцизних накладних при реалізації паливних карток та талонів і повідомляє таке.

Відповідно до абзацу другого пп. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України реалізація пального - будь-які операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів купівлі-продажу, міни, поставки, дарування, комісії, доручення (в тому числі передача на комісійну/довірчу реалізацію), поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду, іншого компетентного державного органу чи органу місцевого самоврядування за плату (компенсацію) або без такої, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника.

Не вважаються реалізацією пального операції з передачі (відпуску, відвантаження) пального на митній території України на підставі договорів зберігання та передачі (відпуску, відвантаження) пального в споживчій тарі ємністю до 2 літрів (включно), крім операцій з реалізації такого пального його виробниками.

При цьому відповідно до абзацу другого п. 1 розд. II Порядку заповнення акцизної накладної, розрахунку коригування акцизної накладної, заявки на поповнення (коригування) залишку пального, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.02.2016 р. N 218, у разі здійснення операцій з реалізації пального,       які передбачають відпуск пального через паливороздавальні колонки на автомобільних заправних станціях (комплексах) (далі - АЗС), автомобільних газових заправних станціях (далі - АГЗС), акцизна накладна складається у день проведення відпуску пального через паливороздавальні колонки на таких станціях незалежно від того, коли відбувся перехід права власності на таке пальне.

Тобто особа, зареєстрована платником акцизного податку, не повинна складати акцизні накладні при реалізації талонів (смарт-карток тощо) на пальне.

Акцизна накладна складається особою, що реалізує пальне, у т. ч. через АЗС чи АГЗС за талонами (смарт-картами).

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия НДФЛ + ВС + ЕСВ = единая отчетность...
29983 33
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд