Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Щодо визначення фінансового результату до оподаткування платниками податку на прибуток, у разі переходу зі спрощеної системи оподаткування на загальну (лист ДФС від 27.10.2016 р. № 23187/6/99-99-15-02-02-15)

Щодо визначення фінансового результату до оподаткування платниками податку на прибуток, у разі переходу зі спрощеної системи оподаткування на загальну (лист ДФС від 27.10.2016 р. № 23187/6/99-99-15-02-02-15)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 27.10.2016 р. № 23187/6/99-99-15-02-02-15

 

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо визначення фінансового результату до оподаткування платниками податку на прибуток, у разі  переходу зі спрощеної системи оподаткування на загальну, та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє.

Відповідно до п.п. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень розділу ІІІ Кодексу.

 Фінансовий результат до оподаткування формується згідно з правилами бухгалтерського обліку, у тому числі за операціями  які виникли при переході зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування.

Розділом III податок на прибуток підприємств Кодексу не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями при переході зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему оподаткування.

Регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності (п. 2 ст. 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления