Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо залучення професійних оцінювачів для проведення оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю на дату балансу (лист ДФС від 17.08.2017 р. № 1638/6/99-99-15-02-02-15/ІПК)

Щодо залучення професійних оцінювачів для проведення оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю на дату балансу (лист ДФС від 17.08.2017 р. № 1638/6/99-99-15-02-02-15/ІПК)

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 17.08.2017 р. № 1638/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

Державна фіскальна служба України розглянула лист щодо залучення професійних оцінювачів для проведення оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю на дату балансу та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Відповідно до пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Кодексу об’єктом оподаткування податком на прибуток підприємств є прибуток із джерелом походження з України та за її межами, який визначається шляхом коригування (збільшення або зменшення) фінансового результату до оподаткування (прибутку або збитку), визначеного у фінансовій звітності підприємства відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності, на різниці, які виникають відповідно до положень Кодексу.

Положеннями Кодексу не передбачено коригування фінансового результату до оподаткування на різниці по операціях з оцінки інвестиційної нерухомості.

Такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату.

Оскільки, регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, то з питання необхідності залучення професійних оцінювачів для проведення оцінки інвестиційної нерухомості за справедливою вартістю на дату балансу необхідно звертатись до Міністерства фінансів України.

Відповідно до п. 52.2 ст. 52 Кодексу індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, жому надано таку консультацію.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо оформить подписку
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям