Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при здійсненні видатків на проведення лісовпорядних робіт (лист Держказначейства від 10.01.2018 р. № 16-08/35-675)

Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при здійсненні видатків на проведення лісовпорядних робіт (лист Держказначейства від 10.01.2018 р. № 16-08/35-675)

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.01.2018 р. № 16-08/35-675

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків при здійсненні видатків на проведення лісовпорядних робіт і в межах компетенції повідомляє.

Статтею 45 Лісового кодексу України (далі - Кодекс) встановлено, що лісовпорядкування включає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд України. Перелік заходів з лісовпорядкування визначений статтею 46 Кодексу.

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769 (далі - Інструкція), економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування. Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету (п. 1.1).

За кодом економічної класифікації видатків бюджету 2281 "Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм" здійснюються видатки, які забезпечують розвиток у певній галузі економіки.

Видатки на геологорозвідувальні та топографо-геодезичні роботи, а також видатки, пов'язані з виконанням робіт з експериментального проектування та послугами науково-дослідних організацій, інших установ (як державних, так і госпрозрахункових) з реалізації частки державних багатоцільових та інших програм, що здійснюються відповідно до укладених договорів; видатки на складання загальнодержавних норм, технічних умов і технічних інструкцій, а саме: з досліджень, проектування, будівництва, розробки схем генеральних планів промислових вузлів, схем захисту територій від небезпечних геологічних процесів, проектів забудов міст, сіл, селищ, що проводяться за рахунок бюджетних коштів, тощо, здійснюються за КЕКВ 2281 "Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм" (пп. 2.2.8.1 - 3, 4 Інструкції).

Зважаючи на викладене, видатки на проведення заходів і лісовпорядкування необхідно здійснювати за КЕКВ 2281 "Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм".

 

Заступник Голови

О. Грубіян

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться