Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • О предоставлении льгот плательщику единого налога - физическому лицу

О предоставлении льгот плательщику единого налога - физическому лицу   

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 28.09.2007 р. № 4750/Я/17-0415
   
   Щодо надання пільг платнику єдиного податку – фізичній особі
   (Витяг)


   
   <…>
   
   Чинним в Україні законодавством передбачено кілька способів оподаткування доходів, одержуваних фізичними особами від здійснення підприємницької діяльності, кожен з яких регулюється відповідними нормативно-правовими актами і має певні обмеження та переваги, а також різний порядок оподаткування таких доходів, ведення обліку доходів і витрат та порядок подання звітності. Тому кожен суб‘єкт підприємницької діяльності – фізична особа самостійно, за своїм бажанням обирає один з існуючих способів оподаткування, який найбільш раціонально відповідає індивідуальним критеріям (особливостям) та умовам здійснення підприємницької діяльності.
   
   Відносини щодо малого підприємництва регулюються Законом України від 19.10.2000 №2063 “Про державну підтримку малого підприємництва”, Господарським кодексом України від 16.01.2003 №436 (далі – Кодекс), Указом Президента України від 03.07.98р. №727/98 “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва” (у редакції Указу Президента України від 28.06.99р. №746/99), розділом ІV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. № 13-92 “Про прибутковий податок з громадян” (далі – Декрет) та іншими нормативно-правовими актами.
   
   Вказані нормативно-правові акти не передбачають надання пільг з оподаткування доходів підприємців, не залежно від їх належності до певних соціальних категорій.
   
   Заступник Голови
   С.І.Лекарь

Теги
Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться