Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Относительно представления копии записей в реестре выданных и полученных налоговых накладных

Относительно представления копии записей в реестре выданных и полученных налоговых накладных   

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 13.12.2012 р. N 70820/61-12/18-8515
   
   Про розгляд звернення


   
   Державна податкова служба України розглянула звернення щодо подання копії записів у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та повідомляє таке.
   
   Відповідно до п. 201.15 ст. 201 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) реєстр виданих та отриманих податкових накладних ведеться в електронному вигляді у форматі, затвердженому центральним органом податкової служби.
   
   Платники податку у терміни, передбачені для подання податкової звітності, подають до органу державної податкової служби копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді.
   
   При цьому копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних подаються у складі декларації з податку на додану вартість (п. 13 розділу ІІІ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25.11.2011 р. N 1492).
   
   Згідно з п. 7 Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 р. N 1002, реєстр виданих та отриманих податкових накладних є основою для відображення зведених результатів такого обліку в податкових деклараціях з податку на додану вартість.
   
   Оскільки Кодексом та нормативно-правовими актами не передбачено подання копій реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді залежно від стану господарської діяльності платника податку та від наявності чи відсутності податкових зобов’язань та податкового кредиту у відповідному звітному періоді, то платник податку зобов’язаний до податкової декларації з ПДВ, яка подається до органу державної податкової служби з прочерками, додавати копії реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді за відповідний звітний період.
   
   Водночас повідомляємо, що з метою врегулювання проблемних питань, що виникають при застосуванні положень Кодексу, Державною податковою службою України на офіційному веб-сайті ДПС України в Єдиній базі податкових знань розміщені відповіді на запитання щодо подання копій реєстру виданих та отриманих податкових накладних.
   
   Голова
   О. В. Клименко

Теги
Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться