Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Относительно применения пункта 160.7 статьи 160 Налогового кодекса Украины

Относительно применения пункта 160.7 статьи 160 Налогового кодекса Украины   

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 03.03.2012 р. N 6325/7/15-1217


   
   Державним податковим службам в областях, Автономній Республіці Крим,
   містах Києві та Севастополі, СДПІ по роботі з ВПП
   
   

Щодо застосування пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України


   
   Державна податкова служба України для забезпечення виконання пункту 160.7 статті 160 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та з метою однозначного тлумачення норм Кодексу повідомляє наступне.
   
   Відповідно до п. 160.7 ст. 160 Кодексу резиденти, які здійснюють виплати нерезидентам за виробництво та/або розповсюдження реклами про такого резидента, під час такої виплати сплачують податок за ставкою 20 відсотків суми таких виплат за власний рахунок.
   
   Для застосування цієї норми необхідне виконання водночас двох умов: виплата від резидента повинна здійснюватися безпосередньо нерезиденту і ця виплата повинна бути за виробництво та/або розповсюдження реклами саме про такого резидента.
   
   Таким чином, якщо платник податку на прибуток – резидент здійснюватиме в Україні оплату резиденту (в даному випадку рекламному агентству) послуг за виробництво та/або розповсюдження реклами про свою діяльність за межами України, то до таких виплат платника податку норми п. 160.7 ст. 160 Кодексу не застосовуватимуться.
   
   Якщо резидент – рекламне агентство, який здійснює виробництво та/або розповсюдження реклами про іншого платника податків – резидента залучає нерезидентів для виробництва та/або розповсюдження реклами за межами території України про іншого платника податків на основі укладених зовнішньоекономічних договорів з такими нерезидентами, то норма п. 160.7 ст. 160 Кодексу на рекламне агентство – резидента не розповсюджується.
   
   З метою приведення консультацій, наданих листами ДПС України, у відповідність до чинного законодавства потрібно керуватися цим листом ДПС України. Державним податковим службам в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, СДПІ по роботі з ВПП довести зазначений лист до відома платників податків і підпорядкованих підрозділів та забезпечити його врахування при проведенні контрольно-перевірочної роботи та апеляційних процедур.
   
   Заступник Голови
   А. П. Ігнатов

Теги
Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться