Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Относительно включения в базу налогообложения НДС сумм сбора на обязательное государственное пенсионное страхование на услуги сотовой подвижной связи

Относительно включения в базу налогообложения НДС сумм сбора на обязательное государственное пенсионное страхование на услуги сотовой подвижной связи   

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 05.09.2011 р. № 23838/7/15-3417


   
   Державним податковим адміністраціям
   в Автономній Республіці Крим,
   областях, мм. Києві та Севастополі
   
   

Про податок на додану вартість


   
   Державна податкова адміністрація України у зв'язку із численними запитами платників податків, органів державної податкової служби та з метою належної організації адміністрування податку на додану вартість надає методичні рекомендації для підготовки податкових консультації платникам щодо включення до бази оподаткування податком на додану вартість сум збору на обов’язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв’язку і повідомляє.
   
   Законом України від 07.07.2011 р. № 3609-VI „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України”, який набрав чинності 06.08.2011 року, внесено зміни у пункт 188.1 статті 188 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі - Кодекс).
   
   Так, абзац перший пункту 188.1 статті 188 Кодексу був доповнений словами „і збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку”.
   
   Відповідно до пункту 188.1 статті 188 визначено, що база оподаткування операцій з постачання товарів/послуг визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, але не нижче звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками - суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів, крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів і збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку).
   
   Отже, починаючи з 06.08.2011 року збір на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку не включається до бази оподаткування податком на додану вартість.
   Враховуючи вищевикладене, лист ДПА України від 12.04.2011 р. № 10374/7/16-1517 починаючи з 06.08.2011 р. не застосовується.
   
   Державна податкова адміністрація України зобов’язує довести зазначене роз’яснення до відома платників податків і підпорядкованих органів державної податкової служби та забезпечити його врахування при проведенні контрольно-перевірочної роботи, винесенні рішень в процесі апеляційних узгоджень та при наданні податкових консультацій платникам податків.
   
   Перший заступник Голови Комісії з проведення
   реорганізації ДПА України,
   заступник Голови ДПС України
   
   О.В. Клименко

Теги
Отключить рекламу
Контекстная реклама
Отключить рекламу
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться