Подпишитесь на новости и получите книгу бесплатно!
  • Об использовании средств экологического налога

Об использовании средств экологического налога   
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 11.05.2016 р. № 31-06130-04-21/13319
   
   Щодо використання коштів екологічного податку

   
   Міністерство фінансів розглянуло звернення <...> щодо використання коштів екологічного податку та в межах компетенції повідомляє.
   
   Відповідно до статті 47 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" для фінансування заходів щодо охорони навколишнього природного середовища за рахунок частини коштів екологічного податку утворюються місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища.
   
   Кошти місцевих фондів можуть використовуватися тільки для цільового фінансування природоохоронних та ресурсозберігаючих заходів, а також заходів для зниження впливу забруднення навколишнього природного середовища на здоров'я населення.
   
   Обсяг видатків на природоохоронні заходи визначається відповідною місцевою радою і затверджується рішенням про відповідний бюджет.
   
   Перелік видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.96 р. N 1147.
   
   За більш детальною інформацією щодо віднесення заходів до природоохоронних пропонуємо звернутися до Міністерства екології та природних ресурсів України, яке відповідно до Положення про міністерство, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.01.2015 р. N 32, є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади у формуванні державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища та відповідно до покладених на нього завдань забезпечує нормативно-правове регулювання з питань охорони навколишнього природного середовища та узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до його компетенції.
   
   
   Заступник міністра
О. Макеєва

   
   
   
   
   
   
   

Теги
Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления