Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Относительно стоимостного критерия зачисления материальных активов к малоценным необоротным

Относительно стоимостного критерия зачисления материальных активов к малоценным необоротным   
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 17.10.2013 р. N 31-08420-07-27/30397
   
   Щодо вартісного критерію зарахування матеріальних активів до малоцінних необоротних

   
   Міністерство фінансів України розглянуло лист <...> щодо окремих питань бухгалтерського обліку та повідомляє.
   
   Класифікація необоротних активів визначена пунктом 2.1 Положення з бухгалтерського обліку необоротних активів бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 р. N 611.
   
   До малоцінних необоротних матеріальних активів зараховують предмети вартістю (без податку на додану вартість), що не перевищує 2500 гривень та строк використання яких перевищує один рік, та сценічно-постановочні засоби вартістю, що не перевищує 5000 гривень за одиницю (декорації, меблі і реквізити, бутафорії, театральні та національні костюми, головні убори, білизна, взуття, перуки тощо).
   
   Відповідно до Порядку застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, наведеного у додатку 1 до Плану рахунків бухгалтерського обліку бюджетних установ, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 26.06.2013 р. N 611, малоцінні необоротні матеріальні активи, що включають предмети, термін експлуатації яких більше одного року, а вартість за одиницю не перевищує 2500 гривень (для сценічно-постановочних засобів - до 5000 гривень) включно без податку на додану вартість, обліковуються на субрахунку 113 "Малоцінні необоротні матеріальні активи".
   
   
   Перший заступник Міністра
   
А. Мярковський

Теги
Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться