Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо необхідності дотримання вимог законодавства у сфері внутрішнього аудиту (лист Мінфіну від 03.04.2017 р. № 33040-06-5/8779)

Щодо необхідності дотримання вимог законодавства у сфері внутрішнього аудиту (лист Мінфіну від 03.04.2017 р. № 33040-06-5/8779)

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.04.2017 р. № 33040-06-5/8779

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям (за списком)

 

Щодо необхідності дотримання вимог законодавства у сфері внутрішнього аудиту

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 лютого 2017 року N 57 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 вересня 2011 року N 1001 "Деякі питання утворення структурних підрозділів внутрішнього аудиту та проведення такого аудиту в міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, їх територіальних органах та бюджетних установах, які належать до сфери управління міністерств, інших центральних органів виконавчої влади" та Порядку, затвердженого цією постановою (далі - постанова N 1001, Порядок N 1001).

Відповідно до п. 6 Порядку N 1001 копії затверджених планів (змін до них) мають надсилатися до Мінфіну та оприлюднюватись на офіційному веб-сайті відповідного органу.

Станом на 03.04.2017 до Мінфіну надійшли копії планів від 5 міністерств, 3 інших центральних органів виконавчої влади та 1 державної адміністрації. Від інших міністерств, центральних органів виконавчої влади (далі - ЦОВВ) та державних адміністрацій копії планів не отримано.

Звертаємо увагу, що відповідно до абз. 2 п. 3 Порядку N 1001, за рішенням керівника ЦОВВ підрозділи внутрішнього аудиту можуть утворюватися в територіальних органах та бюджетних установах. Функцію координації діяльності таких підрозділів на всіх етапах діяльності з внутрішнього аудиту здійснює керівник підрозділу внутрішнього аудиту центрального апарату ЦОВВ, у тому числі - на етапі підготовки планів (абз. 7 п. 10 Порядку N 1001).

Враховуючи зазначене, просимо направляти до Мінфіну копію затвердженого Зведеного плану, сформованого підрозділом внутрішнього аудиту центрального апарату ЦОВВ, який включає дані усіх підрозділів внутрішнього аудиту, що діють у системі відповідного ЦОВВ.

За аналогічною процедурою рекомендуємо державним адміністраціям направляти до Мінфіну копії затверджених планів діяльності з внутрішнього аудиту.

З огляду на викладене, Міністерство фінансів України просить забезпечити:

1) оприлюднення копій затверджених планів на I півріччя 2017 року та змін до них (у разі їх внесення протягом планового періоду) на офіційному веб-сайті органів;

2) направлення до Мінфіну копій затверджених керівником органу планів діяльності з внутрішнього аудиту на I півріччя 2017 року та змін до них (у разі їх внесення протягом планового періоду) до 21.04.2017.

При направленні до Мінфіну копій планів (змін до них) просимо вказувати адресу (посилання) щодо їх розміщення на офіційному веб-сайті органу;

3) дотримання у подальшій роботі вимог п. 6 Порядку N 1001 щодо оприлюднення на офіційному веб-сайті органу копій затверджених планів (змін до них) та направляти до Мінфіну копії планів (змін до них) протягом 10 робочих днів після їх затвердження керівником органу.

При направленні планів (змін до них) просимо надавати відповідні обґрунтування щодо включення об'єктів до планів та розрахунки щодо завантаженості внутрішніх аудиторів.

 

Перший заступник Міністра

О. Маркарова

 

 

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
64099 225
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно