Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О продолжительности ежегодного основного отпуска культорганизатора

О продолжительности ежегодного основного отпуска культорганизатора   
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 24.02.2016 р. № 54/13/116-16
   
   Щодо тривалості щорічної основної відпустки культорганізатора

   
   У Департаменті заробітної плати та умов праці розглянуто ваше звернення і повідомляється.
   
   Згідно з частиною першою статті 6 Закону України "Про відпустки" щорічна основна відпустка надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарних дні за відпрацьований робочий рік, що відлічується з дня укладення трудового договору.
   
   Відповідно до частини шостої цієї ж статті керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів у порядку, затверджуваному Кабінетом Міністрів України.
   
   Зазначений порядок визначений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. N 346 "Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам". Проте розділом IV "Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади" додатка до зазначеного Порядку культорганізатору не передбачено надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів.
   
   Щорічна основна відпустка працівників, не передбачених додатком до зазначеної постанови, має становити 24 календарних дні.
   
   Відповідно до пункту 2 частини першої статті 8 Закону України "Про відпустки" працівникам з ненормованим робочим днем може надаватися щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до 7 календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.
   
   Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.
   
   
   
   Директор Департаменту
О. Товстенко

   
   
   

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления