Отключить рекламу

Подпишитесь!


  • Относительно ежегодных дополнительных отпусков

Относительно ежегодных дополнительных отпусков   
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 31.10.2013 р. N 135/13/82-13
   
   Щодо щорічних додаткових відпусток

   Право працівників на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці визначається за Списком виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.1997 р. N 1290 (із змінами).
   
   Відповідно до розділу XVI "Діяльність у сфері організації відпочинку, розваг, культури та спорту" зазначеного вище Списку право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці тривалістю до 18 календарних днів мають тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи.
   
   Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.
   
   Відповідно до пунктів 6 і 7 Порядку застосування Списку виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, затвердженого наказом Мінпраці від 30.01.1998 р. N 16, додаткова відпустка за особливий характер праці надається пропорційно фактично відпрацьованому часу. У розрахунок часу, що дає право працівнику на таку відпустку, зараховуються дні, коли він фактично був зайнятий на роботах з особливим характером праці не менше половини тривалості робочого дня, встановленого для працівників цих виробництв, цехів, професій, посад.
   
   Працівникам, зайнятим в умовах, передбачених відповідним Списком менше половини робочого часу, щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці не надається.
   
   Директор Департаменту
О. Товстенко

Отключить рекламу
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться