Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • Щодо індексації розміру аліментів, визначеного в твердій грошовій сумі (Лист Мінсоцполітики від 12.08.2016 р. N 348/10/136-16)

Щодо індексації розміру аліментів, визначеного в твердій грошовій сумі (Лист Мінсоцполітики від 12.08.2016 р. N 348/10/136-16)

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.08.2016 р. N 348/10/136-16

Департамент стратегічного планування та аналізу Міністерства соціальної політики України розглянув лист [...] щодо індексації розміру аліментів, визначеного в твердій грошовій сумі, і повідомляє.

На виконання Закону України від 17.05.2016 р. N 1368-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо індексації розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі" розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Порядку проведення індексації грошових доходів населення". Зокрема, зазначений проект передбачає механізм проведення індексації розміру аліментів, визначеного в твердій грошовій сумі.

Нині проект постанови опрацьовується з центральними органами виконавчої влади та сторонами соціального діалогу.

Після погодження проекту постанови із співвиконавцями та сторонами соціального діалогу його буде подано на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Заступник директора Департаменту
стратегічного планування та аналізу -
начальник відділу
Н. Підлужна
 

Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления