Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
  • Щодо врахування премії за виконання особливо важливих завдань (Лист Мінсоцполітики від 24.11.2017 р. N 262/0/103-17)

Щодо врахування премії за виконання особливо важливих завдань (Лист Мінсоцполітики від 24.11.2017 р. N 262/0/103-17)

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.11.2017 р. N 262/0/103-17

Щодо врахування премії за виконання особливо важливих завдань

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув <...> запит щодо врахування премії за виконання особливо важливих завдань при обчисленні середньої заробітної плати для оплати часу щорічної відпустки та виплати компенсації невикористаної відпустки при звільненні згідно з Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. N 100 (далі - Порядок), і повідомляє.

Відповідно до пункту 3 Порядку при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження включаються, зокрема, премії за виконання особливо важливих завдань, які виплачуються відповідно до затверджених показників і умов преміювання з урахуванням тих завдань, що стоять перед кожним структурним підрозділом чи працівником (за результатами роботи за місяць, квартал, півріччя).

Згідно з пунктом 4 Порядку виплати за виконання окремих доручень, утому числі премії за виконання особливо важливих завдань (крім премій за підсумками роботи за рік), не враховуються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження.

Пунктом 3.2.3 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держстату від 13.01.2004 р. N 5, визначено, що премії за виконання важливих і особливо важливих завдань належать до одноразових заохочувальних виплат.

Водночас зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз'яснювальний та рекомендаційний характер.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко

Отключить рекламу
Контекстная реклама
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться