Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О переносе рабочих дней

О переносе рабочих дней   
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 25.02.2016 р. № 53-0007/17294
   
   Про перенесення робочих днів

   
   
Департамент платіжних систем
   
   
   Банкам України та їх філіям,
   Державній казначейській службі України та її територіальним органам,
   Державній фіскальній службі України,
   Пенсійному фонду України,
   Європейській Бізнес Асоціації,
   Асоціації українських банків,
   Асоціації "Український кредитно-банківський союз",
   Незалежній асоціації банків України,
   ПАТ "Національний депозитарій України"

   
   
   Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року N 1155-р "Про перенесення робочих днів у 2016 році", Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України1 повідомляємо.
   
   ____________
   1 Надісланий із листом Національного банку України від 28.08.2014 N 25-205/47907.
   
   Робочі дні банківської системи у 2016 році переносяться з:
   
   понеділка 07 березня - на суботу 12 березня;
   
   понеділка 27 червня - на суботу 02 липня.
   
   З 05 до 08 березня (включно) і з 25 до 28 червня (включно) 2016 року система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП), система електронної пошти Національного банку України, депозитарій Національного банку України, Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України, Система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку України "КредІнфо2", Система реєстрації кредитних договорів з нерезидентами "Реєстр договорів з нерезидентами 2" не працюватимуть, кліринг за операціями НСМЕП на базі відкритих міжнародних стандартів, здійсненими через Центральний маршрутизатор та розрахунково-кліринговий центр, не проводиться.
   
   02 липня 2016 року Система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України для уповноважених банків не працює.
   
   Регламент роботи системи автоматизації процесів банківської та фінансово-господарської діяльності Національного банку України має узгоджуватися з регламентом роботи СЕП.
   
   З метою забезпечення безперебійної діяльності банківської системи та своєчасної виплати заробітної плати, пенсій, соціальних доплат, інших грошових виплат банкам потрібно завчасно:
   
   отримати в Національному банку України готівку для підкріплення операційних кас;
   
   здійснити розрахунки за готівку.
   
   Банкам з 05 до 08 березня (включно) і з 25 до 28 червня (включно) 2016 року забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.
   
   У разі потреби банки можуть здійснювати касові операції з 05 до 08 березня (включно) і з 25 до 28 червня (включно) 2016 року. Ці операції мають бути зареєстровані та відображені в бухгалтерському обліку згідно з пунктом 2.11 глави 2 Положення про організацію операційної діяльності в банках України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 18 червня 2003 року N 254 (зі змінами).
   
   Банкам необхідно повідомити клієнтів про режим роботи у вищезазначені дні.
   
   Інформація щодо строків подання файлів статистичної звітності розміщується на сторінці офіційного інтернет-представництва Національного банку України в підрозділі "Організація статистичної звітності/Календар подання статистичної звітності" розділу "Статистика".
   
   
   
   Голова
В. О. Гонтарева

Теги
Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления