Подпишитесь на рассылку

Подпишитесь

и получайте свежие новости и специальные предложения
  • О требованиях к устройствам, с помощью которых осуществляется считывание информации с бесконтактного электронного носителя, имплантированного в ID карточку

О требованиях к устройствам, с помощью которых осуществляется считывание информации с бесконтактного электронного носителя, имплантированного в ID карточку   
НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   від 04.02.2016 р. № 53-0005/10215
   
   Департамент платіжних систем

   
   
   
Банкам України,
   Незалежній асоціації банків України,
   Асоціації українських банків,
   Асоціації "Український кредитно-банківський союз"

   
   В доповнення до листа Національного банку України від 29.01.2016 N 53-0005/8018 надсилаємо витяг з листа Державної міграційної служби України щодо вимог до пристроїв, за допомогою яких здійснюється зчитування інформації з безконтактного електронного носія, імплантованого у ID картку, для використання в роботі.
   
   
   
   Директор Департаменту
   платіжних систем
Н. Г. Лапко

   
   
   
   * * *
   
   
ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
   
   ЛИСТ
   
   Національному банку України
   
   Про надання інформації
   
   (Витяг)

   
   Державна міграційна служба України (ДМС) стосовно ідентифікації та верифікації громадян на підставі паспорта громадянина України у формі картки інформує про таке.
   
   Відповідно до частини другої статті 15 та статті 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. N 302 (далі - Постанова) затверджено зразки та технічні описи бланків паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія.
   
   Пунктом 2 Постанови передбачено запровадження з 1 січня 2016 р. оформлення і видачу паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України, що не містить безконтактного електронного носія, зразки бланків яких затверджено Постановою, із застосуванням засобів Єдиного державного демографічного реєстру громадян України, яким паспорт громадянина України оформляється вперше після досягнення 16-річного віку.
   
   Пунктом 3 Постанови установлено, що до завершення роботи із запровадження оформлення і видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджено цією постановою, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка попереднього зразка.
   
   <...>
   
   До безконтактного електронного носія (далі - БЕН) паспорта громадянина України у формі картки крім незмінної інформації, що ідентифікує особу вноситься додаткова змінна інформація (про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів). Зчитування інформації з БЕН здійснюється пристроями, з такими технічними характеристиками:
   
   1. Робоча частота зчитувача
   
   
   13,56 МГц,
   
   2. Відповідність стандарту
   
   
   ISO14443, тип A и B,
   ISO/IEC18092 (NFC) тип 1/2/3/4, Mifare;
   
   3. Протокол роботи зчитувача з БЕН
   
   
   Т = 0, Т = 1;
   
   4. Протокол роботи комп'ютерної робочої станції зі зчитувачем
   
   
   PC/SC.
   
   
   Заступник Голови
Т. В. Нікітіна

Теги
Отключить рекламу
ОЗНАКОМИТЬСЯ С ИЗДАНИЕМ
Контекстная реклама
Настройки
Оформление
Светлая тема
(стандартный)
Серая тема
Темная тема
Параметры экрана
Фиксированная ширина
(стандартный)
Во весь экран
Управление уведомлениями
Включить уведомления
Отключить уведомления