Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Щодо санкцій до авіакомпаній (лист НБУ від 11.10.2017 р. № 25-0007/69875)

Щодо санкцій до авіакомпаній (лист НБУ від 11.10.2017 р. № 25-0007/69875)

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 11.10.2017 р. № 25-0007/69875

Департамент фінансового моніторингу

Банкам України
Незалежній асоціації банків України
Асоціації українських банків

 

Щодо санкцій до авіакомпаній

Національний банк України (далі - Національний банк) відповідно до пункту 2 частини другої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" (далі - Закон) повідомляє таке.

За повідомленням Посольства України у Сполучених Штатах Америки, 14.09.2017 Офіс з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадив санкції проти 11 фізичних та юридичних осіб, у тому числі проти українських авіакомпаній "Хорс" та "ДАРТ".

Запроваджені санкції передбачають блокування власності та частки у власності зазначених компаній, що перебуває у юрисдикції США. Американським юридичним та фізичним особам заборонено здійснювати будь-які транзакції із зазначеними компаніями. Іноземні фінансові установи, які надають сприяння значним за обсягом транзакціям вказаних компаній, а також фізичні та юридичні особи, що надають матеріальну або іншу підтримку вказаним компаніям, перебувають під загрозою запровадження щодо них вторинних санкцій США, що призведуть до обмеження їх доступу до американської фінансової системи чи блокування їх власності, що перебуває під юрисдикцією США.

Також повідомляємо, що Офіс з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США запровадив відповідні санкції до інших авіакомпаній-резидентів України OFAC: https://www.treasury.gov/press-center/press-releases/Pages/jl1965.aspx.

Національний банк України з метою належного виконання банками вимог Закону щодо управління ризиками вважає за необхідне рекомендувати банкам України ознайомитись з санкційною програмою США щодо Ірану за інтернет-адресою: https://www.treasury.gov/resource-center/sanctions/Programs/pages/iran.aspx, а також користуватись інструментом пошуку у санкційних списках осіб та організацій, до яких США застосовані санкції за інтернет-адресою: https://sanctionssearch.ofac.treas.gov/.

 

Директор Департаменту
фінансового моніторингу

І. В. Береза

Теги
фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
60406 142
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Нас уже image пользователей
Клуб 911 — присоединяйтесь, чтобы получить полный доступ ко всем материалам сайта. Это бесплатно!
Уже с нами? Войти