Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Хто є платником збору за парковку автотранспорту?

Хто є платником збору за парковку автотранспорту?


Відповідно до ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 №56–93 „Про місцеві податки і збори” із змінами та доповненнями платниками збору за парковку автотранспорту є юридичні особи та громадяни, які паркують автомобілі в спеціально обладнаних або відведених для цього місцях. Збір за парковку автотранспорту сплачується водіями на місці парковки.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115727 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно