Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включаються до складу валового доходу кошти, які повертаються власнику корпоративних прав після ліквідації юридичної особи-емітента?

Чи включаються до складу валового доходу кошти, які повертаються власнику корпоративних прав після ліквідації юридичної особи-емітента?


Ні. Згідно статті 4.2.12 п. 4.2 ст. 4 Закону України від 28.12.1994 року № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР зі змінами та доповненнями) не включається до складу валового доходу кошти або майно, які повертаються власнику корпоративних прав, емітованих юридичною особою, після повної і кінцевої ліквідації такої юридичної особи-емітента, але не вище номінальної вартості акцій (часток, паїв).

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112848 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно