Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи включаються до складу валових витрат витрати на проведення аудиту?

Чи включаються до складу валових витрат витрати на проведення аудиту?


Так. Витрати на проведення аудиту включаються до складу валових витрат, за умови відповідного документального підтвердження з господарською діяльністю.
Відповідно до пп.5.4.2. п. 5.4 ст. 5 Закону України від 28.12.94 №334/94-ВР “Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.97 №283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) до складу валових витрат відносяться витрати на проведення аудиту згідно з чинним законодавством, включаючи проведення добровільного аудиту за рішенням платника податку.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115938 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно