Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Дочірнє підприємство як внесок до статутного фонду отримало основні фонди групи 1, які використовує у господарській діяльності. Чи має право підприємство нараховувати амортизацію на такі основні фонди?

Дочірнє підприємство як внесок до статутного фонду отримало основні фонди групи 1, які використовує у господарській діяльності. Чи має право підприємство нараховувати амортизацію на такі основні фонди?


Так, платник податку (дочірнє підприємство) — отримувач основних фондів має право на амортизацію таких основних фондів за вартістю.
Відповідно до пп. 8.4.11 п. 8.4 ст. 8 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (у редакції Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями, далі – Закон № 334/94-ВР) для цілей даного пункту до придбання основних фондів і нематеріальних активів прирівнюються операції з включення таких основних фондів і нематеріальних активів до складу статутного фонду іншої особи, із подальшим включенням основних фондів до відповідних груп.
Враховуючи зазначене, платник податку — отримувач основних засобів як внесок до статутного фонду має право на амортизацію таких основних фондів за вартістю, за якою їх було внесено.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115726 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно