Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Яка дата є датою збільшення валового доходу у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням торговельних автоматів або іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності касового апарата?

Яка дата є датою збільшення валового доходу у разі, якщо торгівля здійснюється з використанням торговельних автоматів або іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності касового апарата?


Згідно з пп. 11.3.2 п. 11.3 ст. 11 Закону України від 28.12.1994 № 334/94-ВР „Про оподаткування прибутку підприємств” (в ред. Закону України від 22.05.1997 № 283/97-ВР, зі змінами та доповненнями) у разі здійснення торгівлі продукцією (валютними цінностями) або роботами (послугами) з використанням торговельних автоматів або іншого подібного обладнання, що не передбачає наявності касового апарата, контрольованого уповноваженою на це фізичною особою, датою збільшення валового доходу вважається дата вилучення з таких торговельних апаратів або подібного обладнання грошової виручки.
У разі коли торгівля продукцією (роботами, послугами) через торговельні автомати здійснюється з використанням жетонів, карток або інших замінників гривні, датою збільшення валового доходу вважається дата продажу таких жетонів, карток або інших замінників гривні.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
112845 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно