Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


  • Чи є сільськогосподарське підприємство – платник ФСП платником податку з власників транспортних засобів за колісні трактори, які використовуються для здійснення своєї діяльності, але не є власністю підприємства?

Чи є сільськогосподарське підприємство – платник ФСП платником податку з власників транспортних засобів за колісні трактори, які використовуються для здійснення своєї діяльності, але не є власністю підприємства?

Платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи (далі - юридичні особи), а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (далі - фізичні особи), які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до ст. 2 Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин i механізмів» від 11.12.91 р. № 1963-ХІІ (у редакції Закону України від 06.12.06 № 427-V ) є об'єктами оподаткування (ст. 1 цього Закону).
Згідно з пп. „г” ст.4 Закону № 1963 з 2007 року платники фіксованого сільськогосподарського податку можуть застосовувати 100% пільгу по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних механізмів щодо тракторів колісних (код 8701, крім сідельних тягачів – код 8701 02) та вантажних автомобілів (код 8704).
Отже, від сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин i механізмів звільняються платники ФСП, які мають власні транспортні засоби. Щодо транспортних засобів, які використовуються платниками ФСП за договорами найму, оренди чи іншими цивільно-правовими угодами, то за такі транспортні засоби податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин i механізмів сплачується їх безпосередніми власниками, які мають свідоцтво про державну реєстрацію такого транспортного засобу.

фото автора В фокусе
Амброзяк Наталья Подаем бенефициаров: когда и как [время пришло]...
115727 323
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям
Спасибо, что читаете сайт Бухгалтер 911 Войдите и читайте дальше бесплатно