Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з безкоштовної передачі приладів, обладнання, матеріалів, науковим установам та науковим організаціям, вищим навчальним закладам III - IV рівнів акредитації?

Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з безкоштовної передачі приладів, обладнання, матеріалів, науковим установам та науковим організаціям, вищим навчальним закладам III - IV рівнів акредитації?


Відповідно до пп. 5.2.5 п. 5.2 ст. 5 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР “Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями звільняються від оподаткування операції з безкоштовної передачі приладів, обладнання, матеріалів, крім підакцизних, науковим установам та науковим організаціям, вищим навчальним закладам III - IV рівнів акредитації, внесеним до Державного реєстру наукових організацій, яким надається підтримка держави.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218508 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд