Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Подпишитесь!


  • Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з безкоштовної передачі рухомого складу однією залізницею іншим залізницям або підприємствам залізничного транспорту загального користування державної форми?

Чи звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з безкоштовної передачі рухомого складу однією залізницею іншим залізницям або підприємствам залізничного транспорту загального користування державної форми?


Відповідно до пп. 5.1.18 п. 5.1 ст. 5 Закону України від 03.04.97 №168/97-ВР “Про податок на додану вартість” із змінами та доповненнями звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з безкоштовної передачі рухомого складу однією залізницею або підприємством залізничного транспорту загального користування іншим залізницям або підприємствам залізничного транспорту загального користування державної форми власності в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Зазначений порядок затверджено постановою КМ України від 24.09.97 №1056 „Про безкоштовну передачу рухомого складу залізничного транспорту”.

Теги
фото автора В фокусе
Дмитрий Костюк Отчет по ЕСВ ФЛП — 2020: пример заполнения...
218695 242
Курсы валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд