Сайт для бухгалтеров №1 в Украине

Получайте
новости почтой!


Тема семинара:
10 правил для роботодавця при прийнятті та звільненні з роботи. Як уникнути штрафу та суду?
Время проведения:
15.06.2021 - 15.06.2021
Город:
Онлайн, вся Україна
Место проведения:
Онлайн, вся Україна
Стоимость:
500 грн
  • Организаторы
Название организации:
Olsten Partners
Контактные телефоны:
0931915505
E-mail:
bd.olstenpartners@gmail.com
Веб сайт:
https://tax.olsten.com.ua/
  • Описание семинара

А чи знаєте ви, що проблемний працівник має більше важелів впливу, аніж роботодавець? Іноді звільнення «токсичного» працівника може дорого коштувати вашій компанії.

Сьогодні працівники добре розуміються на законах і знають всі слабкі місця свого роботодавця. Цього достатньо, щоб створити купу проблем та отримати бажане.

Незадоволений працівник може тиснути та створювати проблеми починаючи від кримінальної справи (ст. 172, 175 Кримінального кодексу України) і до незапланованої перевірки Держпраці.

Готові до неприємностей? Зазвичай, більшість роботодавців навіть уявити не можуть до чого може призвести конфлікт із працівником.

Кримінальні справи, штрафи від Держпраці, позапланові податкові перевірки, судові процеси — все це може чекати на роботодавця від конфліктного працівника.

Як же цього уникнути? І під час прийняття на роботу працівника, і під час його звільнення існують чіткі правила й регламенти, яких потрібно дотримуватися, щоби мінімізувати ризики. Інтерес до цього бізнес-процесу, звичайно, посилили локдаун, карантинні обмеження, дистанційна робота та чергова трудова реформа.

Ці правила потрібно знати власникам, топменеджменту, кадровим і HR-фахівцям, бухгалтерам і, звісно, корпоративному юристу. Вони стосуються процесу наймання, фактичної роботи з персоналом і його подальшого звільнення, а обсяг робіт не обмежується лише документообігом.

Як безпечно працевлаштувати співробітника та як грамотно спланувати його вихід із компанії — дізнайтеся 15 червня на вебінарі Olsten Partners Law Company 10 правил для роботодавця при прийнятті та звільненні працівника з роботи. Як уникнути штрафу та суду

Що ви дізнаєтеся?

➡️ Приймаємо на роботу правильно. Які документи врятують у майбутньому?
➡️ Оформлення кадрових документів: повний перелік
➡️ Звільняємо працівника. Як не створити підстав для поновлення на роботі?
➡️ Як захиститися від проблемного працівника, якщо вже виник конфлікт?
 

Наші експерти:

Олеся Романенко — керуючий партнер, юрист по роботі з бізнесом з 15-річним досвідом, допомагає уникнути проблем у бізнесі та вирішити їх із найменшими втратами.
Янко Мария — адвокат, фахівець з 10-річним досвідом. За плечима Марії понад три десятки успішних спорів і сотні годин консультацій для власників, юрисконсультів і бухгалтерів із питань ефективної роботи та юридичної безпеки.

Реєстрація: http://bit.ly/Olsten_Tax156

Дата: 15 червня, 19:00

Вартість участі: 500 грн.

Детальніше у Facebook.

фото автора В фокусе
Ушакова Лилия СРЕДНЯЯ ЗАРПЛАТА — НОВЫЙ ПЕРЕРАСЧЕТ [Порядок 100]...
60834 142
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Данная функция доступна только
авторизованным пользователям