Отключить рекламу

ПОДАРОК

950 грн. Бесплатно
251 Печатать

Група 66 Парасольки, парасольки від сонця, палиці, палиці-сидіння, батоги, хлисти для верхової їзди та їх частини

Примітки:

1. До цієї групи не включаються:

(а) мірні палиці та подібні вироби (товарна позиція 9017);

(b) палиці з вогнепальною зброєю, з вкладеним списом, залиті свинцем та подібні вироби (група 93); або

(c) вироби групи 95 (наприклад парасольки, призначені для дитячих ігор).

2. До товарної позиції 6603 не включаються частини, оздоблювальні деталі або пристосування з текстильних матеріалів, а також чохли, китиці, ремені, футляри для парасольок та подібні вироби з будь-яких матеріалів. Такі товари, подані разом з виробами товарної позиції 6601 або 6602, але не прикріплені до них, класифікуються окремо і не розглядаються як складові частини цих виробів.

 

 

Додаткове пояснення до примітки 1 (c):

 

Парасольки та парасольки від сонця, які є іграшковими, зазвичай, відрізняються від парасольок цієї групи матеріалом, з якого вони виготовлені, їх обробленням, що зазвичай грубіше, їх невеликим розміром і тим, що вони не можуть ефективно використовуватися як захист проти дощу або сонця (дивись також Пояснення до товарної позиції 9503, пункт (D), останній абзац). До того ж, довжина спиць іграшкових парасольок рідко перевищує 25 см.

 

Пояснення до товарної позиції 6601:

 

6601

Парасольки та парасольки вiд сонця (включаючи парасольки-палицi, садовi парасольки та подібнi парасольки):

6601 10 00 00

- садовi парасольки та подібнi парасольки

 

- iншi:

6601 91 00 00

- - із складаним стрижнем

6601 99

- - iншi:

6601 99 20 00

- - - з покриттям із тканих текстильних матерiалiв

6601 99 90 00

- - - iншi

 

Крім парасолів і сонцезахисних парасолів, явно призначених для використання як іграшки або карнавальні вироби (група 95), до цієї товарної позиції включаються всі типи парасолів і сонцезахисних парасолів (наприклад, “церемоніальні” парасолі, наметові парасолі, парасолі-палиці, розкладні парасолі із сидінням, парасолі для кафе, ринків, садові парасолі та аналогічні парасолі) незалежно від матеріалів, з яких виготовляються різні складові цих виробів (включаючи приналежності, якими ці вироби оснащені, та оздоблення). Так, чохли і футляри можуть бути виготовлені з будь-якого текстильного матеріалу, пластмас, паперу та ін., вони можуть бути прикрашені вишивкою, оздоблені мереживом, бахромою або іншими прикрасами.

 

Парасолі-палиці являють собою парасолі з твердим футляром, що надає виробу вигляд палиці для ходьби.

 

Наметові парасолі складаються з дуже великих парасолів з полотнища великої площі, яке утворює намет, який можна прикріпити до ґрунту (наприклад, за допомогою кілочків як у похідного намету або за допомогою кишень для піску, що закріплюють полог з внутрішньої сторони).

 

Стрижні парасолі (палиці) зазвичай виготовляються з дерева, тростини, пластмас або металу. Ручки можуть виготовлятися з того ж матеріалу, що й стрижні (палиці), або вони можуть бути повністю чи частково виготовлені з дорогоцінного металу або металу, плакованого дорогоцінним металом, слонової кістки, рогу, кістки, бурштину, панцира черепахи, перламутру і т.д. Крім того, такі вироби можуть бути інкрустовані дорогоцінним чи напівдорогоцінним камінням (природним, штучним чи реконструйованим) і т.д. Ручки можуть бути також покриті шкірою або іншим матеріалом і прикрашені китицями або темляками (петля зі стрічки з кистю на кінці, що носиться на рукоятці шпаги, шаблі, шашки, а також парасолів).

 

До цієї товарної позиції не включаються:

 

(а) футляри для парасолів або аналогічні вироби, що поставляються в комплекті з парасолями чи окремо, але не укріплені на цих виробах. (Вони розглядаються у відповідних товарних позиціях);

 

(b) пляжні тенти, що відрізняються від парасолів або наметових парасолів (товарна позиція 6306).

 

Пояснення до товарної підпозиції:

 

6601 10

 

Парасолі, які не призначені для носіння в руці, а призначені для закріплення (наприклад, у ґрунті, на столі чи на стійці), повинні розглядатися як “садові чи аналогічні парасолі”. Ця підпозиція тому включає парасолі для двірських лавок, мольбертів, садових столів, для столів топографів та ін. і наметові парасолі.

 

Додаткові пояснення до товарної позиції:

 

Щодо розбіжностей між виробами цієї позиції і тими, які за призначенням є іграшковими, дивись Додаткове пояснення до примітки 1(с) до цієї групи.

 

До цієї товарної позиції також включаються:

 

1. маленькі парасольки від сонця і парасолі, призначені для захисту дітей від сонця або дощу;

 

2. маленькі парасольки від сонця, що кріпляться на дитячих колясках для захисту від сонця.

 

Парасольки та парасольки від сонця, які за властивостями матеріалів, використовуваних в їх виробництві, придатні для використання лише як карнавальні вироби, виключаються з цієї товарної позиції і класифікуються в товарній позиції 9505.

 

Додаткові пояснення до товарної категорії:

 

6601 10 00

 

Дивись Пояснення до товарної підпозиції 6601 10.

 

Пояснення до товарної позиції 6602:

 

6602 00 00 00

Палицi, палицi-сидiння, батоги, хлисти для верхової їзди та подібнi вироби

 

Крім товарів, зазначених у винятках нижче, до цієї товарної позиції включаються палиці, кийки з тростини, батоги (включаючи канчуки, пуги, гарапники, нагайки, файди, малахаї), хлисти для верхової їзди (ремінні батоги, стеки) для верхової їзди та аналогічні вироби незалежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені.

 

(А) Палиці, палиці-сидіння та подібні вироби.

 

Крім звичайних палиць, ця група також включає палиці-сидіння (з ручками, сконструйованими таким чином, щоб після розкриття тростини утворювалося сидіння), палиці, спеціально сконструйовані для інвалідів і людей літнього віку, жердини для бойскаутів, пастушачі ціпки з гачками.

 

Сюди включаються також незакінчені палиці з тростини або дерева, обточені, вигнуті чи оброблені іншим способом; проте сюди не входять тростина або дерево, які можна використовувати для виробництва палиць і які піддалися лише грубому обробленню або оздобленню (товарна позиція 1401 або група 44). До цієї товарної позиції також не включаються заготовки, що мають вигляд незакінчених  рукояток (товарна позиція 6603).

 

Частини рукояток та стрижнів (палиць) тростин і т.д. можуть бути виготовлені з різних матеріалів і можуть бути інкрустовані дорогоцінним металом або металом, плакованим дорогоцінним металом, дорогоцінним чи напівдорогоцінним камінням (природним, штучним чи реконструйованим). Вони також можуть бути повністю або частково покриті шкірою чи іншими матеріалами.

 

(B) Батоги, хлисти для верхової їзди та аналогічні вироби.

 

До цієї групи включаються:

 

(1) Батоги всіх видів, які, як правило, складаються з об'єднаних рукоятки і батога.

 

(2) Хлисти для верхової їзди, які складаються з рукоятки, як правило, з короткою шкіряною петлею замість батога.

 

                                                                         *

                                                                    *        *

 

 

Усі ці вироби можуть бути оснащені темляками або іншими пристосуваннями, виготовленими з будь-якого матеріалу.

 

До цієї товарної позиції не включаються:

 

(а) мірні палиці, вимірювальні стержні та аналогічні вироби (товарна позиція 9017);

 

(b) милиці та ціпки-милиці (товарна позиція 9021);

 

(c) палиці з вогнепальною зброєю, палиці з вкладеним списом, палиці залиті свинцем та аналогічні вироби (група 93);

 

(d) вироби групи 95 (наприклад, ключки для гольфа, хокею, лижні палки, альпіністські льодові сокири).

 

Пояснення до товарної позиції 6603:

 

6603

Частини, оздоблювальні деталі та пристосування до виробів товарної позицiї 6601 або 6602:

6603 20 00 00

- каркаси парасольковi, включаючи каркаси на стрижнях (палицях)

6603 90

- інші:

6603 90 10 00

- - ручки та набалдашники

6603 90 90 00

- - інші

 

 

До цієї товарної позиції не включаються частини, оздоблення та пристосування з текстильного матеріалу, чохли, китиці, ремені, футляри для парасолів та аналогічні вироби з будь-якого матеріалу; ці вироби класифікуються окремо навіть у тих випадках, коли постачаються разом з парасолями, сонцезахисними парасолями, палицями і т.п., але не закріплені на них (див. примітку 2 до цієї групи). Крім вищезгаданих виробів, до цієї товарної позиції включаються всі ідентифіковані частини та приналежності для виробів товарної позиції 6601 або 6602.

 

Ці вироби класифікуються в цій товарній позиції незалежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені (включаючи дорогоцінний метал або метал, плакований дорогоцінним металом чи інкрустований природним, штучним або реконструйованим дорогоцінним чи напівдорогоцінним камінням). Сюди включаються:

 

(1) Ручки (включаючи заготовки, ідентифіковані як незакінчені ручки) і набалдашники для парасолів, сонцезахисних парасолів, палиць, батогів і т.д.

 

(2) Каркаси, включаючи каркаси, змонтовані на стрижнях, спиці і розтяжні пристрої для каркасів.

 

(3) Стрижні (палиці), як з ручками чи набалдашниками, так і без них, для парасолів або сонцезахисних парасолів.

 

(4) Рукоятки для батогів або хлистів для  верхової їзди.

 

(5) Бігунки, наконечники для спиць, ковпачки, муфти, пружинки, хомутики, похилі пристрої, що установлюють верхівку парасолі під кутом до щогли, шипи, підставки для палиць-сидінь та аналогічні приналежності і т.д.

 

До цієї товарної позиції не включаються:

 

(а) незакінчені палиці (див. пояснення до товарної позиції 6602);

 

(b) залізні чи сталеві трубки, а також залізні чи сталеві секції спиць або розтяжних пристроїв, просто нарізані за довжиною (група 72 або 73).

 

Додаткові пояснення до товарних категорій:

 

6603 20 00

 

До цієї товарної категорії включаються:

 

1. Каркаси, насаджені на тримальні стрижні (або палки), тобто скелет парасольок, парасольок від сонця тощо, з кріпильними або оздоблювальними деталями чи без кріпильних або оздоблювальних деталей (або приладдя).

 

2. Зібрані каркаси, без тримальних стрижнів (або палок), з кріпильними або оздоблювальними деталями чи без кріпильних або оздоблювальних деталей  (або приладдя), тобто повна система ребер і спиць, яка ковзає по стрижню і дозволяє відкривати або закривати парасольку тощо, діючи одночасно як розтягувач та основа для покриття (полотна) парасольки.

 

Проте прості каркаси з ребер і спиць, які не становлять повну систему ребер і спиць, виключаються з цієї категорії і класифікуються в товарній категорії 6603 90 90.

 

6603 90 10

 

До цієї товарної категорії включаються ручки (включаючи заготовки ручок, ідентифіковані як такі) та набалдашники, які насаджуються на кінець, який тримається в руці, для парасольок та парасольок для захисту від сонця, палиць, палиць-сидінь, хлистів, батогів та подібних виробів.

 

6603 90 90

 

Поряд із каркасами, зазначеними в останньому абзаці Пояснень до товарної категорії 6603 20 00, ця товарна категорія включає незібрані ребра та спиці, а також вироби, зазначені в Поясненнях до товарної позиції 6603, другий абзац, (3) - (5).

 

Отключить рекламу