Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


  • Програмний РРО: солянка запитань від ФОП Використання програмних РРО (П-РРО) нестримно набирає обертів. А у 2021 році цей процес прискориться ще й тому, що в лавах РРОшників побільшає (багато ФОП-спрощенців утратять РРО-імунітет). Тому зараз саме час придивитися до П-РРО і з’ясувати, як з ним працювати?
  • Як працює РРО‑«кухня» у ФОП Є ФОП, який торгує продовольчими товарами (наприклад, у нього — кав’ярня, кафе, продовольчий магазин тощо). Його завдання — організувати роботу на кухні свого кафе так, щоб бізнес покращувався, а наше — розібратися з РРО-«кухнею». Чи може такий ФОП працювати без РРО? І якщо так, то чи не зобов’язаний він випадково вести КОРО з РК? Розкладемо по полицях.
  • Новинки серпня: штраф за «промахи» при роботі з КОРО З 1 серпня по-новому зазвучить п. 3 ст. 17 Закону про РРО, яким буде встановлено відповідальність у тому числі за неправильне поводження з КОРО. У зв’язку з цим нагадаємо, як потрібно «поводитися» з КОРО. Тим паче, що й у цьому питанні з 1 серпня грядуть деякі зміни.
  • «Копійчані» питання для ФОП (нюанси округлень) Продовжуємо «розгрібати» тему «копійчаних» округлень*. Цього разу поглянемо на все це з позиції обліку у фізосіб-підприємців (ФОП).
  • Стара Книга з міжміських перевезень: як відмовитися від використання? В ІПК від 09.08.2018 р. № 3488/6/99-99-14-05-01-15/ІПК зазначено, що товарно-касова книга за формою № 12-АП застаріла та її дію припинено. Як тоді офіційно відмовитися від її ведення, якщо вона зареєстрована контролюючим органом? Таке запитання нашої читачки змусило нас «згадати молодість» (тобто повернутися в ті далекі часи, коли цю форму було скасовано).
  • КОРО на РРО закінчилася. Як відмовитися від її ведення? Чи потрібно якимось чином повідомляти податківців про відмову від ведення КОРО (Книга обліку розрахункових операцій), якщо вона закінчилася, а нову не реєстрували, оскільки не збиралися її вести?
  • Відокремлений підрозділ з РРО, але без касової книги: чи відмовлятися від КОРО? Книга обліку розрахункових операцій (КОРО): наскільки безпечно від неї відмовитися відокремленим підрозділам, які проводять розрахунки через РРО, але не ведуть касової книги? Зараз розберемося із цим питанням.
  • Не відмовилися від КОРО? Привіт від НБУ і Ко НБУ в листі від 25.04.2019 р. № 50-0006/22839 озвучив свою позицію з приводу того, чи обов’язково робити записи про щоденну виручку в КОРО (якщо ця Книга використовується) відокремленим підрозділам, які ведуть розрахунки через РРО, але при цьому не ведуть касової книги. Позиція гнітюча. Особливо на тлі того, що раніше в подібному ключі вже висловлювалися фіскали. Розбираємося.
  • «Готівкові» зміни від НБУ: дочекалися! Чи то до Дня всіх закоханих, коли постанова № 371 була опублікована на офіційному інтернет-представництві НБУ2, чи то до Стрітення, коли ця постанова набрала чинності, НБУ обдарував усю ділову громадськість країни. Зміни на ниві готівкового регулювання — привід для радості для юр- і фізосіб. Про них — тут і зараз.
  • РРО-зміни: продовжуємо вивчати Ітиметься про наказ № 7731, який ми вже частково розпочали розглядати2. Але зміни, внесені цим документом, не обмежуються одними лише КОРО-новинами. Тож давайте разом з’ясуємо, що ж ще нове є в цьому наказі.
фото автора У фокусі
Амброзяк Наталя Подаємо бенефіціарів: коли та як [час настав]...
60018 223
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам