Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Адмінштрафи в період карантину Запитання. У період карантину (з 01.03.2020 р. по останній календарний день місяця, в якому закінчується карантин) не застосовуються штрафи за порушення податкового законодавства, вчинені в цей період. Від адмінштрафів такого звільнення немає. Якщо ми не встигаємо заплатити вчасно податок, граничний строк сплати якого припадає на карантин, — чи можна «проскочити» без адмінштрафу, чи штраф буде в обов’язковому порядку?
  • Адмінштрафи за податковими та ЄСВ-порушеннями: звільнення немає! У зв’язку з уведенням карантину платників податків звільнили від відповідальності за порушення податкового законодавства (з деякими винятками) та ЄСВ-порушення. Але від адмінштрафів за вчинені порушення звільнення, на жаль, не передбачено. Чи становить це реальну загрозу? Поділимося своїми міркуваннями із цього приводу.
  • Держпраці: коли чекати штраф Чи завжди за порушення трудового законодавства, виявлені в ході перевірки «з праці», підприємству загрожує штраф за ст. 265 КЗпП?
фото автора У фокусі
Дмитро Костюк Звіт з ЄСВ ФОП – 2020: приклад заповнення...
306619 350
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд