Вимкнути рекламу

Підпишіться!


  • Бюджетне відшкодування «за авансами» заявляти не можна? Тоді як бюджетне відшкодування стає «прозорим», податківці вигадують для його заяви все нові й нові умови. Тепер у немилість потрапили передоплати. Податківці вважають, що якщо від’ємне значення сформоване за рахунок отриманого авансу, то заявляти його до бюджетного відшкодування поки ще рано.
  • Залік бюджетного відшкодування в рахунок податку на прибуток неможливий З бюджетним відшкодуванням ПДВ «живими грошима» багато платників намагаються взагалі не зв’язуватися. Але при цьому були б не проти направити суму бюджетного відшкодування в рахунок сплати інших податків. Тим паче, що така можливість передбачена п. 200.4 ПКУ. Але що думають податківці і Мінфін з приводу такого заліку?
  • Бюджетне відшкодування — 2017 Сьогодні поговоримо про бюджетне відшкодування ПДВ. Давайте поглянемо, з чим саме доведеться зіткнутися платникам, які захочуть отримати ПДВ з бюджету.
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться