Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Відшкодування частини страхового внеску орендарем: світло на «темні сторони» питання Здаємо в оренду застраховане приміщення. Хочемо, щоб пропорційно займаній площі орендарі відшкодовували вартість страхового внеску. Чи маємо ми на це право без страхової ліцензії? Чи потрібно зверху нараховувати ПДВ на цю компенсацію? Підпункт 196.1.3 ПКУ звільняє від ПДВ тільки за наявності ліцензії, але чи є ця компенсація у принципі послугою для цілей обкладення ПДВ? Якщо раптом настане страховий випадок — як цю компенсацію проводити в обліку?
  • БВ грудня: які правила є чинними? З 1 січня з ПКУ виключена норма, що встановлювала обмеження на отримання БВ особами, зареєстрованими платниками ПДВ менше 12 календарних місяців. Якщо «мінус» виник у грудні 2015 року, чи має право платник-новачок (зареєстрований менше 12 місяців тому) заявити БВ уже в декларації за грудень?
  • «Після вихідних»: відшкодуванню транспортних витрат бути Відрядження позаду... Попереду вихідні або свята? Чом би не залишитися в іншому місті: прогулятися чи побачитися з друзями? Ідея хороша, але, реалізувавши її, можна було залишитися без відшкодування витрат на зворотний квиток. Настала пора змінити цю несправедливість.
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28404 40
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд