Вимкнути рекламу

Підпишіться!


  • Природний убуток за відсутності норм: чи «бути компенсуючим» зобов’язанням з ПДВ? Ще минулого року набрала чинності постанова КМУ від 23.11.16 р. № 1066, якою були скасовані норми природного убутку на низку товарно-матеріальних цінностей. Звісно, у платників ПДВ виникло запитання: чи потрібно нараховувати компенсуючі податкові зобов’язання за п. 198.5 ПКУ, якщо фактично має місце природний убуток ТМЦ, але нормативно затверджених норм убутку немає?
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться