Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Відшкодування частини страхового внеску орендарем: світло на «темні сторони» питання Здаємо в оренду застраховане приміщення. Хочемо, щоб пропорційно займаній площі орендарі відшкодовували вартість страхового внеску. Чи маємо ми на це право без страхової ліцензії? Чи потрібно зверху нараховувати ПДВ на цю компенсацію? Підпункт 196.1.3 ПКУ звільняє від ПДВ тільки за наявності ліцензії, але чи є ця компенсація у принципі послугою для цілей обкладення ПДВ? Якщо раптом настане страховий випадок — як цю компенсацію проводити в обліку?
У фокусі фото автора
Томашпольский Сергій ФОП і готівка: оприбуткування, ліміти, РРО і фінмоніторинг... ...
28020 40
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд