Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


  • Послуги хостинг-провайдерів: чи є пільга з ПДВ? Ситуація. Чи можна використовувати пільговий режим ПДВ (ІТ-пільгу за п. 261 підрозд. 2 розд. XX ПКУ) хостинг-провайдерам, які забезпечують онлайн-сервіси в мережі Інтернет (надання інфраструктури для розміщення сайтів (хостингу) на веб-вузлах і доступ до інтернет-сайтів)?
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Об’єднаний звіт: правильна нумерація...
67275 175
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам