Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте новини поштою!


  • Розробка ПЗ: чи є пільга в розробника? Ситуація. ІТ-компанія розробляє комп’ютерну програму для замовника. Усі майнові права на об’єкт права інтелектуальної власності за цією розробкою належать замовникові. Чи діятиме в цьому випадку ІТ-пільга на постачання програмної продукції, передбачена п. 261 підрозд. 2 розд. XX ПКУ?
  • IT-пільга з ПДВ: роз’яснення фіскалів Настання 2018 року принесло деякі нововведення в застосування IT-пільги з ПДВ. Сьогодні обговоримо дві доволі вагомі індивідуальні податкові консультації фіскалів, у яких вони надали відповіді на «гарячі» запитання щодо обкладення ПДВ операцій з програмною продукцією і застосуванням ІТ-пільги з урахуванням «новинок-2018».
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія Об’єднаний звіт: правильна нумерація...
80442 193
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
copy-print__image
Ця функція доступна тільки
авторизованим користувачам