Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Працівник оплатив послуги ФОП: чи потрібно подавати форму № 1ДФ Розглянемо ситуацію. Під­при­ємство відправило працівника у відрядження. При цьому послуги проживання надає ФОП. Чи потрібно підприємству показувати ці суми доходів ФОП у формі № 1ДФ? А якщо працівник розрахувався за товар? Як бути в цьому випадку? Розбираємося.
  • «Кредитовий підзвіт»: позитив Мінфіну та ДФСУ На початку минулого року бухгалтерів сколихнула поява фіскального роз’яс­нення ДФСУ, в якому податківці стверджували, що сума компенсації працівникові витрачених ним особистих коштів на придбання для потреб підприємства товарів повинна обкладатися ПДФО і ВЗ*. Сьогодні є привід порадіти. Мінфін напоумив фіскалів. ДФСУ змінила свою позицію. Детальніше про це читайте далі.
  • Від руколи до перепелиць: закуповуємо сільгосппродукцію в населення Про зворотний для бухгалтера бік медалі говорити не будемо (що, коли і в кого закуповувати). Поговоримо про важливіші речі : документи, податки, довідки і звітність. Що потрібно облікувати, щоб комар носа не підточив? Адже ця сфера дія­ль­­ності має цілу низку нюансів. Про це — далі.
  • Працівник купив за свої: далі буде Не так давно в матеріалі «Якщо працівник придбав за свої: чи буде дохід?»* ми розбирали ситуацію: працівник придбав товари для потреб роботодавця за рахунок власних коштів (гроші під звіт йому не видавалися), а потім підприємство відшкодовує ці кошти працівникові. ДФСУ в листі від 23.02.2018 р. № 765/6/99-99-12-02-03-15/ІПК (далі — лист № 765) стверджувало, що сума відшкодування вартості таких товарів повинна ввійти до доходу працівника у складі інших оподатковуваних доходів (п.п. 164.2.20 ПКУ). Ми сперечалися. І ось продовження.
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія ПДФО + ВЗ + ЄСВ = єдина звітність...
29789 33
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд