Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Підпишіться!


  • Послуги хостинг-провайдерів: чи є пільга з ПДВ? Ситуація. Чи можна використовувати пільговий режим ПДВ (ІТ-пільгу за п. 261 підрозд. 2 розд. XX ПКУ) хостинг-провайдерам, які забезпечують онлайн-сервіси в мережі Інтернет (надання інфраструктури для розміщення сайтів (хостингу) на веб-вузлах і доступ до інтернет-сайтів)?
фото автора У фокусі
Ушакова Лілія ПДФО + ВЗ + ЄСВ = єдина звітність...
27906 33
Курси валют
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд