Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


07.04.14
991 31 Друкувати

Прибыль за 1 квартал облагается по ставке 16%

   ДПІ у Подільському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що у зв’язку з прийняттям Закону України від 27.03.2014 № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», з 1 квітня 2014 року платники податку на прибуток повинні оподатковувати отриманий прибуток від діяльності за ставкою 18%.
   
   Платники, які звітують щоквартально, зобов’язані за перший квартал 2014 року подати податкову декларацію з податку на прибуток та нарахувати податок на прибуток за ставкою 16%.
   
   Звітуючи за другий квартал 2014 року платникам необхідно застосовувати ставку податку на прибуток вже в розмірі 18%.
   
   Платники податку на прибуток у яких базовим податковим періодом є календарний рік під час проведення нарахувань повинні враховувати зміни законодавства та застосовувати ставку податку на прибуток в розмірі 16% - за перший квартал 2014 року та 18% - з 01.04.2014 року
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Александра
08.04.14 02:37

Читала о том, что планируют отменить уплату авансовых платежей (сейчас бюджет их получает, рассчитанными исходя из ставки 19% по прошлому году) и ввести всеобщую отчетность за квартал. Мучает чисто женское любопытство - что же победит: - необходимость наполнения бюджета (тогда авансовые платежи оставят, оставят и годовую подачу декларации по прибыли); - обещание облегчить жизнь налогоплательщикам (тогда авансовые ликвидируют и введут поквартальную подачу декларации по прибыли).

Відповісти
  • жук
08.04.14 07:00

якщо у мене були доході за 2013 до 10 млн.грн., у мене податковий період є рік?

Відповісти
  • Оптимист
08.04.14 07:03

Жук, да за 2014г один раз

Відповісти
  • как-то так
08.04.14 07:21

А почему 16%?

Відповісти
  • злой бух
08.04.14 07:34

откуда ставка 16 %. В ПКУ было 18%? А 16% было с 01.01.2016...

Відповісти
  • Александр
08.04.14 07:37

А какже норма в переходных положениях п.10 подраздела 4 которая предусматривала: з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2014 року включно - 18 відсотків, а для суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені в пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків; з 1 січня 2015 року по 31 грудня 2015 року включно - 17 відсотків, а для суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені в пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків; з 1 січня 2016 року - 16 відсотків, а для суб'єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені в пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків.

Відповісти
  • Анжела
08.04.14 07:39

Злой бух, ПКУ розділХХ , підрозділ 4, ст. 10 - з 1 січня 2014 року - 16 відсотків.

Відповісти
  • Александр
08.04.14 07:42

Анжела, в конце 2013 года в эту статью были внесены изменения

Відповісти
  • злой бух
08.04.14 07:49

вот только ДПИ в Подольском районе об этом не знает.

Відповісти
  • вопрос ???
08.04.14 07:50

... подскажите : если доход за 2013г. менее 10млн. и при этом прибыль=0 (или по факту =убыток) - то НУЖНО или НЕТ подавать деку за 1 кв-л при получении прибыли за 1кв-л 2014г. ?

Відповісти
  • вопрос
08.04.14 07:54

а если за прошлый год была пустышка, в этом году надо поквартально или помесячно отчитываться по прибыли???

Відповісти
  • Колючка
08.04.14 07:54

Для вопрос ??? Платник податку, який за підсумками минулого звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, податкові зобов’язання не нараховував і не мав базового показника для визначення авансових внесків у наступному році, а за підсумками I кварталу отримує прибуток, має подати податкову декларацію за перше півріччя, три квартали звітного (податкового) року та за звітний (податковий) рік для нарахування та сплати податкових зобов’язань.

Відповісти
  • Лена
08.04.14 07:57

А если не работает предприятие, то за 1 кв сдается или за год ?

Відповісти
  • вопрос ???
08.04.14 08:06

- опять вопрос , КОЛЮЧКА привела цитату - но вопрос именно к этой цитате : ЭТА НОРМА НКУ касается ВСЕХ или только тех, у кого доходы были более 10 млн. за прошлый отчетный год ? Если у меня было менее 10 млн. дохода за 2013г.- то в любом случае мне сдавать только за год деку ?

Відповісти
  • Кузя
08.04.14 08:13

Админы, уберите, новость с сайта, пожалуйста! НКУ изменен многократно до 01.01.2014 и ставка 16 % с 2016 года в переходных выписана. А ведь кто-то поведется на эту заметку и нарушит закон...

Відповісти
  • СТОП ЦЕНЗУРЕ
08.04.14 08:20

Согласна с Кузей. Звонила на линию консультации - все это бред. Ставка налога на прибыль с 01.01.2014 года 18%

Відповісти
  • Юлия
08.04.14 08:32

У кого по итогам 2013 года доход до 10 млн грн. отчитываются 1 раз в год, подают декларацию и оплачивают в 2014 году?

Відповісти
  • Олег
08.04.14 08:33

Откуда эти неучи взяли 16% в 2014 году???

Відповісти
  • как-то так
08.04.14 08:37

А я уже было подумала, что что-то пропустила. Интересно, а их как-то наказывают за подобные ошибки?

Відповісти
  • Ольга
08.04.14 08:45

Анжела, ПКУ розділХХ , підрозділ 4, ст. 10: ...з 1 січня 2014 року - 18 відсотків, а для суб’єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені в пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків; откуда ставка 16%

Відповісти
  • Ольга
08.04.14 08:46

если бы ставка была снижена до 16% трубили бы во все трубы!

Відповісти
  • новичек
08.04.14 08:55

подскажите пожалуйста, если за 2013 оборот более 10млн, в 2014 декларацию квартальную нужно подавать?

Відповісти
  • ***
08.04.14 09:20

Уберите новость с сайта

Відповісти
  • ЛН
08.04.14 09:22

НОВИЧКУ Базовим податковим (звітним) періодом з податку на прибуток є календарний квартал або календарний рік. Всі платники податку на прибуток повинні звітувати до контролюючих органів за підсумками звітного року, тобто подавати річну декларацію з цього податку. Виключенням є платники податку на прибуток, визначені в абзацах 8 та 9 пункту 57.1 Податкового кодексу. Тобто, платники, в яких доходи за останній рік перевищують 10 млн. грн. (ті, які сплачують авансові внески з податку на прибуток), які за підсумками звітного року отримали прибуток, а за перший квартал поточного року не отримали прибуток або отримали збиток, та платники, які за підсумками звітного року не отримали прибуток або отримали збиток, а за перший квартал поточного року отримали прибуток, повинні подати декларацію з податку на прибуток за підсумками першого кварталу, першого півріччя, трьох кварталів та за рік і перерахувати авансові внески з цього податку відповідно до пункту 57.1 Податкового кодексу.

Відповісти
  • Михаил
08.04.14 09:23

ахаха, непередаваемые долб****

Відповісти
  • ЛН
08.04.14 09:27

Если за 2013 год доход меньше 10 млн то сдавать деку надо один раз (за 2014) в год в январе-феврале 2015 г если ничего не изменится к тому времени

Відповісти
  • Татьяна
08.04.14 09:32

Так за 1й квартал по 16 % отчитываться?? Мы просто перешли со 2го квартала на единый налог, так мне отчитываться за 1й квартал по ставке 16%?

Відповісти
  • ЛН
08.04.14 09:43

Татьяне Нет не 16% а 18% за 1 квартал 2014г

Відповісти
  • ЛН
08.04.14 09:56

Розділ ХХ НКУ, підрозділ 4, п. 10 - з 1 січня 2014 року - 18 відсотків, а для суб’єктів індустрії програмної продукції, які застосовують особливості оподаткування, передбачені в пункті 15 підрозділу 10 цього розділу, - 5 відсотків;

Відповісти
  • хм
08.04.14 09:59

911!!!!!!!!!!!! С каждым разом некомпетентность вашего сайта поражает...Думала дальше некуда...ан нет.. чем удивите еще? Стыд и позор!

Відповісти