Сайт для бухгалтерів №1 в Україні

Отримуйте
новини поштою!


13.04.14
1132 23 Друкувати

Игорь Белоус: Мы изменили процедуры проведения налоговых проверок

   Міністерство доходів і зборів України змінює підходи до проведення податкових перевірок за рахунок застосування ризикоорієнтованої системи. Про це заявив Перший заступник Міністра доходів і зборів України Ігор Білоус під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.
   
   „Раніше у податківців був чіткий план і ревізорам ставили конкретні цілі, скільки саме вони повинні „вибити” за кожен місяць. Тому на перевірки вони приходили з чіткою установкою, скільки їм треба зібрати з бізнесу – правдами чи неправдами. Ми відходимо від цієї практики. Вибивання грошей з бізнесу більше не буде”, – запевнив Ігор Білоус.
   
   Міністерством вже скасовано критерії ефективності податкових перевірок. Раніше, залежно від доходів підприємства існувала мінімальна сума, яку аудитор повинен був обов’язково донарахувати за результатами перевірки. Такий підхід призводив до зайвого тиску на бізнес.
   
   „Ми скасували вимоги обов’язкових донарахувань, і таким чином одразу ж зменшили поле для корупції, яка виникає між підприємствами і ревізорами. Критеріями ефективності тепер ми вважаємо те, наскільки обгрунтованими та документально підтвердженими є результатами перевірок”, – підкреслив керівник Міндоходів.
   
   Загалом, на його думку, податки повинні розраховуватися з огляду на реальний обсяг економіки, шляхом оцінки податкової бази з урахуванням реальних показників економіки та законодавчих чинників, а не встановлюватися залежно від запланованих бюджетних втрат. У свою чергу дефіцит бюджету має компенсуватися іншими фінансовими інструментами.
   
   Саме над цими питаннями сьогодні працюють фахівці Міністерства та залучені експерти. Усі законодавчі новації, які пропонуватимуть Міндоходів, будуть обов’язково обговорюватися з бізнесом та спрямовуватимуться на удосконалення процесів адміністрування, полегшення ведення бізнесу та підвищення інвестиційної привабливості України.
Рубрика:

Бухгалтер 911 наголошує: зміст авторських матеріалів може не співпадати з політикою та точкою зору редакції. Серед авторів матеріалів, що публікуються, є не лише представники редакційної команди.

Викладена інформація в конкретній публікації відображає позицію автора. Редакція не втручається в авторські матеріали, не редагує тексти, тож не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі
  • Людмила
14.04.14 06:20

Методы остались прежние: опять "никчемами" завалили. Что изменилось?

Відповісти
  • Светлана
14.04.14 07:53

Посмотрим, время покажет!

Відповісти
  • таки да
14.04.14 08:07

Надежда умирает последней! :"Надежда пригнись!" Казнить нельзя пожаловать... и так далее (кто как может читает, или ставит запятую ).

Відповісти
  • ИринаМ
14.04.14 08:14

"Раніше у податківців був чіткий план і ревізорам ставили конкретні цілі, скільки саме вони повинні „вибити” за кожен місяць" ==================================================================================================== да, приходили уже с готовым актом проверки и начисленными штрафами и у меня последних лет 5, складывалось впечатление, что учет-то никому и не нужен, его(учет) никто не проверял

Відповісти
  • ***
14.04.14 08:30

Бла-Бла - Бла - на местах ничего не меняется, пока будут "собирать ", несоблюдая законодательство, налоговый рекет будет процветать.

Відповісти
  • Геля
14.04.14 08:34

Интересно, если пользоваться проверкой рисков, от это прок будет?

Відповісти
  • Ирина
14.04.14 09:03

Больше будут ложить в карманы

Відповісти
  • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
14.04.14 09:06

"У свою чергу дефіцит бюджету має компенсуватися іншими фінансовими інструментами." Возврат будет по известному пути,только под другим названием.

Відповісти
  • бух
14.04.14 09:07

вода......

Відповісти
  • 000
14.04.14 09:28

Щеб охорону праці ліквідували,а то обласна перевіряє потім районна

Відповісти
  • ОТОЖ
14.04.14 09:41

Врут, что поменяют методы, в бюджете забита статья доходов для страны штрафы и пени. Ведь можно было бы поверить, если бы эти статьи как возможные доходы.

Відповісти
  • Догадливая
14.04.14 09:54

Свежо предание, да верится с трудом. А если откровенно-не верится вообще.

Відповісти
  • ух-ты-шка!
14.04.14 09:57

брехня

Відповісти
  • Серж
14.04.14 10:16

Не надо сразу скепсиса. Поживем - увидим! Народ, у Вас есть конкретные основания для недоверия или по-привычке жалуемся? Лучше отстаивать свою позицию, это работало и при старой власти (хуже) и сейчас будет. Я, лично, верю!

Відповісти
  • 111
14.04.14 11:12

вот незадача.. налоговики уже разучились работать.. то ли работа пришел снял деньги и дело в шляпе, а то нужно делать реальную проверку.. так что нужно готовить денег больше для официальных штрафов.

Відповісти
  • валя
14.04.14 11:46

а делать реальную проверку нужно розбираться в этом столкунулась на практике девочки молодые работают в аудите знают формулу как считать и все. а дальше доказывай кому хош

Відповісти
  • Радуга
14.04.14 12:47

я тоже не так давно столкнулась с девочками из аудита. задала 2 вопроса, что меня интересовали, так они так на меня смотрели будто я им бомбу положила на стол. так и не ответили. кто проверять то будет?

Відповісти
  • Александра
14.04.14 13:37

Зато в налоговую пришло (который раз).......молодое поколение (о которой так много всегда говорила каждая новая власть). Теперешняя новая власть - тоже говорит... На днях читала о таможенниках - опять мечтают, что понабирают из института и.....все сразу все будут знать...

Відповісти
  • ха-ха-ха
14.04.14 14:25

странно, почему на местах об этом не знают) все те же лица приходят, те же суммы )

Відповісти
  • ой
14.04.14 20:39

У свою чергу дефіцит бюджету має компенсуватися іншими фінансовими інструментами. це типу перед травневими, 24.08 та новорічними телефонуватимуть з проханням перерахувати на подарунки податківцям % від доходу

Відповісти
  • повеселил
15.04.14 08:31

По принятым антикризисным законам и так все понятно. Бюджет пуст - а содержать министра надо))))))

Відповісти